Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
G.Skill Trident Z RGB atminties modulis yra aukštos klasės DDR4 atmintis, sukurta optimaliam našumui AMD sistemose. Su elegantišku dizainu ir pritaikoma RGB apšvietimu, jis pagerina tiek estetiką, tiek funkcionalumą.
Specifikacijos |
|
|---|---|
| Atminties įtampa | 1.2 V, 1.35 V |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Apšvietimo spalva | Raudona/Zalia/Mėlyna |
| Atminties dažnio greitis | 3600 MHz |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidymo blokas |
| Apšvietimas | Taip |
| ECC | Ne |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Aukštis | 44 mm |
TOP susijusios paieškos