Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Pagerinkite savo žaidimų ir daugiaprocesorių našumą su G.Skill Ripjaws V 32GB DDR4 atminties moduliu. Su nepaprastai greitu 4000 MHz greičiu ir patikimu našumu, patirkite sklandų energijos tiekimą visoms jūsų reikalaujančioms programoms!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Atminties dažnis | 4000 MHz |
| Atminties konfigūracija | 2 x 16 GB |
| SPD profilis | Taip |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota |
| CAS delsimas | 18 |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| ECC | Ne |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| XMP versija | 2.0 |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |