Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
| Features | |
|---|---|
| Component for | PC/Server |
| Memory clock speed | 4000 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| CAS latency | 16 |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| ECC | N |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Memory channels | Dual-channel |
| Internal memory | 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Y |