Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC

Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
DDR4 Vengeance LPX 16GB/3200(2*8GB) CL16 balta atmintis
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 154.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 11.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 92.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 5.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 mhz |
| Atminties formos faktorius | 288-pin dimm |
| Atminties įtampa | 1.35 v |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x8 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Registruotas | Ne |
| Cas delsa | Cl16 |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 16 gb |
| Modelio pavadinimas | Vengeance lpx |
| Gamintojo prekės serija | C16 memory kit |
| Kitos funkcijos | |
| Suderinamumas | Intel 100 series, intel 200 series, intel 300 series, amd 300 series, amd 400 series |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Modelio pavadinimas | CMK16GX4M2E3200C16W |