Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Goodram GR4800S564L40S/16G atminties modulis su 1 x 16 GB DDR5 konfigūracija užtikrina aukštą našumą, pasiekdamas 48000 MHz atminties laikrodžio dažnį ir 40 CAS delsimo. Šis modulis yra idealus pasirinkimas nešiojamiesiems kompiuteriams, suteikiantis patikimumą per On-Die ECC technologiją.
Savybės |
|
|---|---|
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
| On-Die ECC | Taip |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Atminties laikrodžio dažnis | 48000 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties forma | 262-pin SO-DIMM |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| CAS delsimas | 40 |