Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | G.Skill |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | G.Skill |
| Palette Qty | 2667 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ripjaws S5 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 6800 MHz |
| Atminties formos faktorius | 288-pin |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| Talpumas | 32 GB: 2 x 16 GB GB |
| Warranty | 36 mėn. |