Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
G.Skill Aegis DDR4 atminties modulis yra aukštos našumo RAM sprendimas, sukurtas PC ir serverių programoms, turintis 8 GB talpą ir 2666 MHz greitį.
Savybės |
|
|---|---|
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Atminties įtampa | 1.2 V, 1.35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| CAS delsis | 19 |
| Atminties dažnis | 2666 MHz |
| ECC | Ne |
| Atminties kanalai | Vieno kanalo |
| Buffered atminties tipas | Neregistruota (nebufferizuota) |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| SPD įtampa | 1.2 V |
| SPD greitis | 2666 MHz |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 31.2 mm |
|
|
|