Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti| CL(IDD) | 40 ciklų |
| Eilutės ciklo laikas (tRCmin) | 48 ns (min.) |
| Atnaujinimo į aktyvų / atnaujinimo komandų laikas (tRFCmin) | 295 ns (min.) |
| Eilutės aktyvus laikas (tRASmin) | 32 ns (min.) |
| UL įvertinimas | 94 V - 0 |
| Darbinė temperatūra | 0 °C iki +85 °C |
| Laikymo temperatūra | -55 °C iki +100 °C |
| Maitinimo įtampa (VDD) | 1,1 V (tipinė) |
| VDDQ | 1,1 V (tipinė) |
| VPP | 1,8 V (tipinė) |
| VDSSPD | 1,8 V iki 2,0 V |
| Integruotas klaidų taisymas (On-Die ECC) | Taip |
| Aukštis su radiatoriumi | 42,23 mm (1,66") |