Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
8 GB DDR4 atminties modulis, veikiantis 3200 MHz dažniu su ECC palaikymu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| ECC | Taip |
| Atminties forma | 288-pin UDIMM |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties konfigūracija | 1 x 8 GB |
| Atminties tipas | DDR4 |
| Dažnio greitis | 3200 MHz |
| CAS vėlavimas | 22 |
| Čipo organizacija | 1Rx8 |
| Įtampa | 1.2 V |
| Buferio tipas | Neregistruotas (nebuferinis) |