Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 5 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 175 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 55 mm |
| Plastikas (be pet) | 10.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 mhz |
| Atminties įtampa | None v |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Registruotas | Ne |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 16 gb |
| Modelio pavadinimas | CT16G4DFRA32A |