Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pagerinkite savo sistemos našumą su Kingston FURY 16GB DDR4 3600MT/s CL16 atminties modulių rinkiniu. Mėgaukitės itin greitais greičiais ir sklandžiu daugiaprocesiniu darbu elegantiškame juodame dizaino variante – puikiai tinka žaidėjams ir kūrėjams!
Ypatybės |
|
|---|---|
| Buferinė atminties rūšis | Neregistruota (nebuferinė) |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Veda danga | Auksinė |
| ECC | Ne |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Modulio konfigūracija | 1024M x 64 |
| CAS delsis | 16 |
| Row ciklo laikas | 45.75 ns |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Komponentas | PC |
| SPD profilis | Taip |
| Atnaujinimo eilutės ciklo laikas | 350 ns |
| XMP versija | 2.0 |
| JEDEC standartas | Taip |
| Eilutės aktyvumo laikas | 32 ns |
| Programavimo įtampos (VPP) | 2.5 V |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 8.29 mm |
| Gylis | 133.3 mm |
| Aukštis | 42 mm |
| Svoris | 83 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 143.23 g |
| Pakuotės gylis | 16 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės plotis | 129.5 mm |
| Pakuotės aukštis | 171.4 mm |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nelaikykite atminties modulio korpuso atidaryto., Apsaugokite nuo ekstremalių temperatūrų. |
TOP susijusios paieškos