Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Įtrauktas ventiliatorius | Ne |
| Atminties spalva | Juoda |
| Atminties suderinamumas | "Intel 600 Series", "Intel 700 Series" |
| Išsamus atminties suderinamumas | "Intel 600 Series", "Intel 700 Series" |
| Šilumos sklaidytuvas | Aliuminis |
| LED apšvietimas | RGB |
| Atminties serija | DOMINATOR RGB DDR5 |
| Atminties dydis | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Pakuotės atminties formatas | DIMM |
|
Pakuotės atminties jungtis |
288 |
| SPD vėlavimas | 40-40-40-77 |
| SPD greitis | 4800 MHz |
| SPD įtampa | 1.1V |
| Išbandyta delsa | 36-39-39-76 |
| Išbandyta sparta | 6200 MT/s |
| Išbandyta įtampa | 1.30V |
| Vienos / kelių zonų apšvietimas | Dinaminis kelių zonų apšvietimas |
| Svoris | 0.244 |
| Energijos sąnaudos | Extreme OC PMIC |