Goodram IR-5600D564L36/64GDC memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 14 has video
rating 4.5
Goodram IR-5600D564L36/64GDC memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 kaina
ar
  • + 12 mėn. 79
  • + 24 mėn. 122 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 157
  • + 48 mėn. 191
add to cart Į krepšelį 867.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 867.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Features :
On-die ecc: Yes
Component for: PC
Internal memory type: DDR5
Intel extreme memory profile (xmp) version: 3_0
Module configuration: 2048M x 8
Buffered memory type: Unregistered (unbuffered)
Cas latency: 36
Memory layout (modules x size): 2 x 32 GB
Internal memory: 64 GB
Memory clock speed: 5600 MHz
Memory voltage: 1_25 V
Intel extreme memory profile (xmp): Yes
Cooling type: Heatsink
Weight & dimensions :
Height: 6 mm
Weight: 66 g
Width: 133 mm
Depth: 31 mm
Packaging data :
Package weight: 97 g
Package height: 24 mm
Package depth: 53 mm
Package width: 150 mm
Specifikacija
  • Gamintojas GoodRam
  • Modelis
    IR-5600D564L36/64GDC
  • „Intel® Extreme“ atminties profilis (XMP) Taip
  • „Intel® Extreme“ atminties profilio (XMP) versija 3.0
  • Režimo nustatymas 2048 mln. x 8
  • Atminties takto dažnis 5600 MHz
  • Aušinimo tipas radiatorius
  • Avino tipas DDR5
  • Atminties įtampa 1,25 V
  • Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 2 x 32 GB
  • Laiko uždelsimas 36
  • Ant die ecc Taip
  • RAM 64 GB
  • Buferinės atminties tipas Neregistruotas (nebuferinis)
  • Paskirtis PC
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas IR-5600D564L36/64GDC
  • Modelio pavadinimas
    IR-5600D564L36/64GDC
Panašios prekės
GOODRAM DDR3 DIMM 8GB 1600MHz CL11 1.35V
  • GamintojasGoodRam
  • TipasDDR3
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva,
  • Įvertinimas 5.0 (12)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
GOODRAM DDR3 DIMM 8GB 1600MHz CL11 1.35V kaina
RAM Goodram DDR4 8GB 3200MHz CL16 IRDM X Mėlyna
  • TipasDDR4
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
RAM Goodram DDR4 8GB 3200MHz CL16 IRDM X Mėlyna kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
RAM Kolink Core Adept ARGB jungčių rinkinys kaina
RAM Lexmark | 57X9020 CS72x, CX725 2 GB (2048 MB) DDR3 DIMM (x32)
  • GamintojasLexmark
  • TipasDDR3
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
RAM Lexmark | 57X9020 CS72x, CX725 2 GB (2048 MB) DDR3 DIMM (x32) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
StarTech USB-C į MicroUSB laidas juodas
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
StarTech USB-C į MicroUSB laidas juodas kaina
Džemperis
  • Medžiaga
  • Pristatymas į namus 10-11 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Džemperis kaina
-8 %