Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| funkcijos | |
|---|---|
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties formos faktorius | DIMM |
| Komponentas skirtas | PC/serveris |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (modulių x dydis) | 1x8 GB |
| Atminties įtampa | 1,35 V |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| CAS delsa | 16 |