Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The device allows to expand the alarm control panel with additional 8 detection circuit inputs, 3 technical inputs for monitoring an additional power supply, 2 programmable outputs of OC type, 2 power outputs AUX and a tamper input for detecting the opening of an enclosure.
| Palaikymas : | PulsON Alarm |
| Įvesčių skaičius : | 8 vnt. |
| Išvesčių skaičius : | 2 vnt. - programowalne |
| Sabotažinė išvestis : | ✔ |
| Išvesčių tipas : | 2 vnt. OC |
| OC tipo programinių išėjimų apkrova : | 50 mA, 1 A |
| Pagrindinės savybės : | 3 technical inputs for monitoring an additional power supply, 2 maitinimo išėjimai (AUX) LED diodas signalizuojantis darbui įrenginio stovį Jungiklis DIP SWITCH konfigūracijai ir adresavimui EN-50131 Grade 2 atitiktis |
| Maitinimas : | 12 V DC - Magistralės jungtsi |
| Maksimalus srovės poreikis : | 30 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.04 kg |
| Matmenys : | 81 x 57 mm |
| Gamintojas / Markė : | PulsON Alarm |
| Garantija : | 2 metai |