Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
PANASONIC PRO LR20/2BP Elementai
Įrenginys skirtas darbui su belaidėmis prieigos kontrolės sistemomis Hikvision AX PRO veikiančiomis 868 MHz juostoje..
| Palaikymas : | HIKVISION AX PRO |
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 13 A (max), 100 V ... 240 V AC |
| Išvestis : | NO/NC |
| Panaudojimas : | Belaidės signalizacijos sistemos HIKVISION AX PRO |
| Pagrindinės savybės : |
Belaidė komunikacija 868 MHz,
Dviejų krypčių komunikacija Duomenų šifravimas AES 128-bit LED indikacija, Scenarijaus nustatymas pagal įvairius įvykius Labai lengvas instaliavimas, Maži gabaritai Montavimas prie sienos - lipni juosta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.032 kg |
| Matmenys : | 40 x 34 x 20 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 302401745 |
| Garantija : | 3 metai |