Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HAP120-V yra skirtas priimti aplinkos garsams ir pritaikytas darbui su DVR registratoriais.
Įrenginyje yra mikrofonas įmontuotas į estetinį aliuminio korpusą, todėl jis idealiai tinka praktiškai bet kuriame kambaryje ir lauke.
Dėl savo konstrukcijos modulis idealiai tinka montuoti pertvarose, pakabinamose lubose, biuro balduose ir pan..
| Pernešimo dažnių diapazonas : | 20 Hz ... 20 kHz |
| Darbo plotas : | 5 m² |
| Stiprinimo reguliavimas : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 60 mA |
| Išvesties impedansas : | 100 Ω |
| Korpusas : | Aluminis |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Pagrindinės savybės : |
SNR : 58
dB
Labai geras mikrofono jautrumas Apsauga nuo viršįtampių Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo maitinimo jungties prijungimo Dinamikos apimtis : 74 dB Aukščiausias užlaikytas garso slėgio lygis : 110 dB SPL |
| Sandarumo klasė : | IP66 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 70 °C |
| Svoris : | 0.079 kg |
| Matmenys : | Ø 35 x 50 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |