Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vidaus signalizatorius SPW-100 pasižymi dideliu garsumu ir patikimumu, o taip pat neutralia dizaino linija, leidžiančia pritaikyti jį prie bet kokio interjero.
Estetiška signalizatoriaus išvaizda sudaro galimybes naudoti jį bet kurio saugomo objekto viduje.
Naudotojas gali rinktis iš keleto garsinės signalizacijos parinkčių, atsižvelgamas į individualius poreikius.
Signalizatoriai SPW-100 mgali bendradarbiauti su bet kokiu aliarmo signalo šaltiniu.
| Srovės suvartojimas : | max. 120 mA |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Garso stiprumo lygis : | apie 120 dB |
| Maitinimas : | ± 15% (maitinimas iš išorinio maitintuvo) |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 60 °C |
| Bendradarbiaujančios sistemos : | įsilaužimo ir užpuolimo signalizacijos gaisro signalizacijos |
| Matmenys : | 130 x 130 x 40 mm |
| Svoris : | 0.16 kg |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija