Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mygtukas nedelsiant sužadina aliarmą ir(arba) pranešimą stebėjimo stočiai apie pavojaus situaciją saugomame objekte.
Mygtukas skirtas bendradarbiavimui su gaisro signalizacijos centrais SATEL CSP.
| Panaudojimas : | CSP-104, CSP-108, CSP-204, CSP-208 |
| Pagrindinės savybės : | plastikinė greita vienkartinio panaudojimo Rinkinyje raktelis, du kuriuo galima atidaryti įrenginį, testuoti aliarmą, o taip pat įjungti iš naujo aliarmą LED diodas - Aktyvi būsena |
| Maitinimas : | 9 V ... 30 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 25 mA (aliarmas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.086 kg |
| Matmenys : | 87 x 87 x 40 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Eksploatacinių savybių deklaracija
ABS