Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Smėlio spalvos moteriški stringai pagaminti iš mikropluošto ir beveik nepastebimo tinklelio, todėl modelis yra subtilus po drabužiais.
| Sudėtis | Vertė |
|---|---|
| Poliamidas | 70 % |
| Medvilnė | 16 % |
| Elastanas | 14 % |
| Dydis | Klubų apimtis |
|---|---|
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |