Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC/USA): 2CR5 / 245
Gamintojo kodas: 6203
Nominali įtampa: 6,0V
Nominali talpa: 1400mAh
Matmenys: 45.0 x 34.0 x 17.0mm
Svoris: 42g
Naudojimo temperatūra: -20 ~ +70 °C
Paskirtis:
TOP susijusios paieškos
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | 6v |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 6 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 1400 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 34 mm |
| Ilgis | 17 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Svoris | 42 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Prizminis |
| Modelio pavadinimas | 06203 301 401 |