USB C tipo ir USB A tipo maitinimo adapteris - 5-20V/1.35-3A - Akyga AK-CH-31
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
USB C tipo ir USB A tipo maitinimo adapteris - 5-20V/1.35-3A - Akyga AK-CH-31 kaina
add to cart Į krepšelį 28.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 28.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
„Akyga AK-CH-31“ yra modernus USB C tipo maitinimo adapteris, kurio maksimali galia yra 65 W, skirtas efektyviam ir saugiam mobiliųjų įrenginių ir nešiojamųjų kompiuterių įkrovimui. Maitinimo adapteris turi du prievadus: USB C tipo su „Power Delivery“ palaikymu ir USB A tipo su greitu įkrovimu. USB C tipo prievadas leidžia maitinti įrenginius, kurių įtampa yra nuo 5V iki 20V ir iki 65W, todėl galite įkrauti nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. USB A tipo prievadas siūlo maksimalią 27 W galią.
Specifikacija
  • Gamintojas Akyga
  • Modelis
    AN-27953
  • Modelio pavadinimas
    AN-27953
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
TST MAITINIMO BLOKAS 12-24V/4A/TAY kaina
-3 %
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
45W USB-C AC power adapter for HP devices **Refurbished** (Atnaujinta) kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Mercodan Mini HDMI: kištukas - VGA: kištukas adapteris su 3,5 mm garsu, kaina
-3 %
Garmin Dvigubas USB maitinimo adapteris
Garmin Dvigubas USB maitinimo adapteris kaina
Delock Adapteris N Buchse zu RP-SMA Stecker kaina
-4 %
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Helos DHSG-Adapterkabel, kompatibel zu Jabra 14201-10 kaina
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
DFRobot XBee USB v2 adapteris kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Premiumcord Adapteris USB-C -> LAN RJ45 ETHERNET 2.5G/1000 MBIT Aliuminio kaina
D-Link
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
D-Link kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 2 vnt.
Epico 15W belaidis automobilinis įkroviklis su MagSafe tvirtinimo atrama ir adapteriu kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Ferrari Harddėklas FEHCP6BK Apple iPhone 6/6Sracing shield skaidrus juodos spalvos
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Ferrari Harddėklas FEHCP6BK Apple iPhone 6/6Sracing shield skaidrus juodos spalvos kaina
Rogz antkaklis atšvaitas šuniui Reflective HB14C (plotis 1,1cm; apimtis 20-31cm) kaina
Magnetinis lipdukas šaldytuvui kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Extralink 27U 600x600 juoda | Rack tipo spintelė | pastatoma ant grindų kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
„Dell“ 65 W (4,5 x 3,0 kištukas) kaina