TST MAITINIMO BLOKAS 12-24V/4A/TAY
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
TST MAITINIMO BLOKAS 12-24V/4A/TAY kaina
add to cart Į krepšelį 27.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 27.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
MAITINIMO ŠALTINIS 12-24V/4A/TAY Produkto katalogo numeris: 12-24V/4A/TAY Naujo produkto aprašymas: Dėmesio! Maitinimo šaltinio pliusas (+) yra kištuko viduje, o minusas (-) – išorėje. Maitinimo šaltinio tipas: Impulsinis Maitinimo įtampa: 100 ... 240 V AC Dažnių diapazonas: 50/60 Hz Išėjimo įtampa: 12 V, 15 V, 16 V, 18 V, 19 V, 20 V, 24 V DC Maitinimo šaltinio srovės efektyvumas: 4,5 A esant 12, 15, 16, 18, 19 V 4 A esant 20, 24 V Paskirtis: Nešiojamieji kompiuteriai, monitoriai, spausdintuvai, skaitytuvai Išvestis: 8 vnt. (3,50/1,35 mm, 4,00/1,70 mm, 5,50/1,70 mm, 4,80/1,70 mm, 5,50/2,50 mm, 5,50/2,10 mm, 6,30/3,00 mm, 6,00/1,00) Svoris: 0,27 kg
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-11-02
Šis maitinimo adapteris yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dažnai keliauja arba dirba skirtingose vietose. Jis pasižymi universalumu, nes palaiko platų įtampų diapazoną nuo 12V iki 24V, todėl gali būti naudojamas su įvairiais įrenginiais. Be to, adapteris yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį patogu nešiotis su savimi. Taip pat verta paminėti, kad jis turi apsaugos nuo perkrovos ir trumpojo jungimo funkcijas, kurios užtikrina saugų naudojimą. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jis gali būti ne toks patvarus kaip kai kurie kiti rinkoje esantys modeliai.
Minusai: Gali būti ne toks patvarus kaip kai kurie kiti modeliai
Specifikacija
  • Gamintojas Nenurodyta
  • Modelis
    12-24V/4A/TAY
  • Modelio pavadinimas
    12-24V/4A/TAY
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
Adapteris AC1FB USB-A į USB-C
  • Jungties tipasUSB
  • USB jungties formaC, A
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Adapteris AC1FB USB-A į USB-C kaina
NiSi Lens Adapteris for Ricoh GR IIIx (49mm) PR-12 kaina
NiSi Filter Adapteris 49mm for Ricoh GR IV kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Hewlett Packard (HP) HP USB-C to DisplayPort Adapteris kaina
-7 %
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
„Vivanco“ kabelis VGA 1,8 m (45445)
  • GamintojasVivanco
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipasVGA
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
„Vivanco“ kabelis VGA 1,8 m (45445) kaina
Dėklas Mercury Soft Jelly Case Apple iPhone 7 Plus/8 Plus juodas
Dėklas Mercury Soft Jelly Case Apple iPhone 7 Plus/8 Plus juodas kaina
LC Power Classic 7038B - Midi Tower - ATX
  • GamintojasLC Power
  • SuderinamumasATX
  • Korpuso dydisMini Tower
  • Ilgis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
LC Power Classic 7038B - Midi Tower - ATX kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Karbidu dengtas diskas FEIN HM D75x2,2 Starlock kaina
Krautuvas CoreParts MBXAC- DC001) kaina
Sthor 5906083586439
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Sthor 5906083586439 kaina
GP 27A baterijos 1 vnt.
  • GamintojasGP
  • TipasA27
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
GP 27A baterijos 1 vnt. kaina