Pulsar HPSB-12V3A-B perjungimo buferinis maitinimo šaltinis
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar HPSB-12V3A-B perjungimo buferinis maitinimo šaltinis kaina
add to cart Į krepšelį 53.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 53.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa - 230 V AC Akumuliatoriaus įkrovimo srovė - 0,5 A Išėjimo galia - 3 A / 13,8 V DC Efektyvumas iki 87 % Apsaugos - SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo įsilaužimo - atidarius korpusą Akumuliatorius - 1 x 7 Ah
  • Modelis
    HPSB-12V3A-B
  • Svoris 0
  • Matmenų plotis (mm) 200
  • Svoris 1.3
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Vietos akumuliatoriui 7 Ak
  • Matmenų gylis (mm) 82
  • Matmenų aukštis (mm) 230
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP 20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 3
  • Korpuso tipas Metalinis
  • Nominali išėjimo srovė 3A