Pulsar HPSB-12V3A-C perjungimo buferinis maitinimo šaltinis
  • Varlė kodas 41246648
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 41246648
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Pulsar HPSB-12V3A-C perjungimo buferinis maitinimo šaltinis kaina
add to cart Į krepšelį 56.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 56.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa - 230 V AC Akumuliatoriaus įkrovimo srovė - 0,5 A Išėjimo galia - 3 A / 13,8 V DC Efektyvumas iki 90 % Apsaugos - SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo įsilaužimo atidarant korpusą Akumuliatorius - 1 x 7 Ah / 1 x 17 Ah Matmenys - 230 x 300 x 82 mm IP 20
  • Modelis
    HPSB-12V3A-C
  • Matmenų plotis (mm) 230
  • Svoris 1.7
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Vietos akumuliatoriui 17 Ah
  • Matmenų gylis (mm) 82
  • Matmenų aukštis (mm) 300
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP 20
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 3
  • Korpuso tipas Metalinis
  • Nominali išėjimo srovė 3A
  • Gamintojo kodas HPSB-12V3A-C
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    HPSB-12V3A-C
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Breve TRANS.STM 100 230/24V kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
BUFERINIS MAITINIMO ŠALTINIS 5C78F PULSAR kaina
Bcs Power BCS-E kaina
Pulsar HPSB-12V2A-B Maitinimo šaltinis buforowy impulsowy kaina
Ropam PSR-ECO-2012 Maitinimo šaltinis buforowy AC/DC kaina
Breve TRANSFORMATORIUS PSS 50N 230/ 24V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Aqua Speed Akvašortukai JASON
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Aqua Speed Akvašortukai JASON kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
DEWALT BETONO ŠLIFIMO DISKAS 125mm 1 eilė kaina