Maitinimo šaltinis Pulsar PSG2-12V7A Maitinimo šaltinis impulsowy 13.8V/7A Montuojama
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
rating 4.5
Maitinimo šaltinis Pulsar PSG2-12V7A Maitinimo šaltinis impulsowy 13.8V/7A Montuojama kaina
add to cart Į krepšelį 51.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 51.99
Automatinis vertimas
Napięcie zasilania: 200÷240VAC Bezprzerwowe zasilanie: DC 13,8V/7A Prąd ładowania akumulatora: 1A/2A Wyjście zasilania: 7A/13,8VDC Wysoka sprawność (do 89%) Sygnalizacja optyczna LED Dynamiczny test akumulatora Kontrola ładowania i konserwacji akumulatora Kontrola ciągłości obwodu akumulatora Kontrola napięcia akumulatora Prąd ładowania akumulatora wybierany zworką Funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora Wyjście techniczne EPS zaniku sieci (przekaźnikowe) Wyjście techniczne APS sygnalizacji awari akumulatora (przekaźnikowe) Wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej (LED PKAZ168), blacha montażowa (DIN2-4) Zabezpieczenia: SCP, OLP, OVP, UVP
  • Modelis
    PSG2-12V7A
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Svoris 0.39
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 159 x 98 x 42 mm
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...+40°C
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 1A/2A
  • Nominali išėjimo srovė 7A