HPSB-12V20A-E PULSAR Maitinimo šaltinis buforowy impulsowy 13,8V/15A/65Ah
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
HPSB-12V20A-E PULSAR Maitinimo šaltinis buforowy impulsowy 13,8V/15A/65Ah kaina
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa: 200÷240 V kintamoji srovė Nepertraukiamo maitinimo šaltinis: DC 13,8 V / 20 A Akumuliatoriaus įkrovimo srovė: 1 A / 4 A Išėjimo galia: 20 A / 13,8 V nuolatinė srovė Didelis efektyvumas: 86 % LED optinė indikacija Vieta 1 x 65 Ah akumuliatoriui Montavimas: paviršinis montavimas Akumuliatoriaus įkrovimo ir priežiūros valdymas Akumuliatoriaus išvesties apsauga nuo trumpojo jungimo ir atvirkštinio įjungimo Akumuliatoriaus apsauga nuo per didelio išsikrovimo (UVP) Apsaugos: SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo klastojimo – korpuso atidarymo
  • Modelis
    HPSB-12V20A-E
  • Svoris 7
  • Vietos akumuliatoriui 65 Ah
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Galia 230 AC
  • Srovės maitinimo efektyvumas (a) 20
  • Gamintojo kodas HPSB-12V20A-E
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    HPSB-12V20A-E
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Pulsar HPSB-24V5A-D Perjungiamojo buferinio maitinimo šaltinis kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
TST SMART POWER BANK SPB-POE-48V kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Breve TRANS.TMM 630VA 230/24V APSAUGA kaina
Breve TRANS.STM 630 230/24V kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
MAITINIMO ŠALTINIS PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS SISTEMOMS Pulsar EN54C-2A7 kaina
-6 %