BUFERINIS IMPULSINIS MAITINIMO ADAPTERIS HPSG2-12V20A-E PULSAR
  • Varlė kodas 30393635
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
  • Varlė kodas 30393635
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
BUFERINIS IMPULSINIS MAITINIMO ADAPTERIS HPSG2-12V20A-E PULSAR kaina
ar
add to cart Į krepšelį 165.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 165.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Buferinis maitintuvas skirtas nenutrūkstamam maitinimo tiekimui prietaisams kuriems reikalinga įtampa 12V DC (+/-15%).
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
Maitintuvo tipas : Impulsinis
Įvesties įtampa : 200 V ... 240 V AC
Išvesties įtampa : 11.0 V ... 13.8 V (buferio darbas)
10.0 V ... 13.8 V (baterijų veikimas darbas)
Maksimali išvesties srovė (bendra) : 20 A
Akumuliatoriaus krovimo srovė : 2 A / 4 A / 8 A
Galia : 276 W
Išvesčių skaičius : 3
Vieta akumuliatoriui : 12V/7Ah, 12V/17Ah, 12V/28Ah, 12V/44Ah, 12V/65Ah
Maks. Akumuliatoriaus matmenys : 450  x 190  x 168 mm
Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : -10  ... 40 °C / 20  ... 90 %
Svoris : 6.85 kg
Matmenys : 465  x 395  x 173 mm
Gamintojas / Markė : PULSAR
Garantija : 2 metai
Duomenų lapas EN
Instrukcija EN
CE atitikties deklaracija
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-06
Šis maitinimo adapteris yra patikimas ir efektyvus sprendimas, užtikrinantis stabilų 12V 20A maitinimą. Jis pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl puikiai tinka įvairioms pramoninėms ir komercinėms reikmėms. Adapteris yra lengvai montuojamas ir naudojamas.
Pliusai: Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas Stabilus 12V 20A maitinimas Lengvas montavimas ir naudojimas
Minusai: Gana didelis svoris
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    HPSG2-12V20A-E
  • Svoris 6.9
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 12V DC
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Darbinė temperatūra (°C) -10°...+40°C
  • Apsauga nuo sabotažo (klastojimas) Taip
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 460 x 390 x 173 mm
  • Nominali išėjimo srovė 18A
  • Korpuso medžiaga DC01 lakštinis metalas
  • Gamintojo kodas HPSG2-12V20A-E
  • Spalva Balta
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    HPSG2-12V20A-E
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bcs Universal BCS-UTP-4USB-SET(2) kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
PŁYTA CENTRALI ALARMOWEJ PERFECTA-32-LTE SATEL kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Celestron Adapteris SkyPortal WiFi bevieliam teleskopo valdymui kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Wantec 2wIP varžtiniai gnybtai, 2 laidų Ethernet adapteris su PoE kaina
Teltonika PR320EUA Maitinimo adapteris / keitiklis Vidinis 250 W Juodas kaina
Auerswald a/b garso dėžutės adapteris, 90698 kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
NET ACC POE MIDSPAN 30W/02208-001 AXIS kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Trefl Klubas
  • Liko tik: 3 vnt.
Trefl Klubas kaina
Malfini striukė
  • GamintojasMalfini
  • Medžiaga, ,
  • Dydis, , , , ,
  • Pristatymas į namus 2-10 d. d.
Malfini striukė kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Virtuvinės svarstyklės II formos platforma su indikatoriumi PA 3000 kg kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Logitech R500s wireless presenter kaina
Vinilinė plokštelė Raging Slab ‎– Raging Slab
  • Autorius
  • Žanras
  • LeidėjasGermany
  • Plokštelės būklė
  • Voko būklė
  • Pristatymas į namus 0-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Vinilinė plokštelė Raging Slab ‎– Raging Slab kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Flex Accessories Šlifavimo popierius FLEX ⌀225mm, 1vnt. P150 kaina