Pulsar HPSB-24V7A-C Buferinis maitinimo šaltinis, perjungimo režimas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pulsar HPSB-24V7A-C Buferinis maitinimo šaltinis, perjungimo režimas kaina
ar
add to cart Į krepšelį 169.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 169.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Automatinis vertimas
Maitinimo įtampa: 200÷240 V kintamoji srovė Nepertraukiamo maitinimo šaltinis: DC 27,6 V / 6 A Akumuliatoriaus įkrovimo srovė: 1 A / 2 A Išėjimo galia: 6 A / 27,6 V nuolatinė srovė Didelis efektyvumas: 88 % LED optinė indikacija Montavimas: paviršinis montavimas Akumuliatoriaus įkrovimo ir priežiūros valdymas Akumuliatoriaus išvesties apsauga nuo trumpojo jungimo ir atvirkštinio įjungimo Akumuliatoriaus apsauga nuo per didelio išsikrovimo (UVP) Apsaugos: SCP, OLP, OVP, UVP, apsauga nuo įsilaužimo – korpuso atidarymo
  • Modelis
    HPSB-24V7A-C
  • Vietos akumuliatoriui 17 Ah
  • Svoris 5
  • Produkto tipas Buferis, perjungimo maitinimo šaltinis
  • Išėjimo įtampa 24V DC
  • Matmenys (aukštis x plotis x gylis) mm 330 x 380 x 173 mm
  • Viršįtampio apsauga ovp Taip
  • Darbinė temperatūra (celsijaus laipsniais) -10°C...+40°C
  • Spalva balta
  • Apsaugos laipsnis (ip) IP20
  • Priedai LED optinis signalizavimas
  • Apsauga nuo sabotažo (klastojimas) Taip
  • Akumuliatoriaus įkrovimo srovė (ma) 1A/2A
  • Nominali išėjimo srovė 6A