Extra Digital Power AdapterNPF-240-24 24V / 10A / 240W
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
add to cart Į krepšelį 62.82
Extra Digital Power AdapterNPF-240-24 24V / 10A / 240W kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Power supply 24V, 10A, 240W, PFC, IP67.
Features
Built-in power factor correction PFC.
Cooling by free air convection.
Protections: short circuit / overload / over voltage / over temperature.
IP67 design for indoor or outdoor installations.
Specifications
Type: switching power supply.
Input range AC: 90-264V. Frequency 47-63Hz.
Output voltage DC: 24V.
Rated current: 10A.
Rated power: 240W.
AC current: 4A/115V, 2A/230V.
Ripple and noise: 150mV p-p.
Efficiency: 93%.
Leakage current: <0.75mA/240V AC.
Working temperature: -30°C~+60°C.
Working humidity: 20%-90%RH.
Dimension: 249x69x39mm.
Weight: 1.3kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Extra Digital
  • Modelis
    NPF-240-24
  • Plotis 0.15
  • Aukštis 0.05
  • Ilgis 0.1
  • Svoris 0.1
  • Modelio pavadinimas
    NPF-240-24
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:16:51
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Audioquest Cinnamon Optilink 0.75m - Toslink optinis kabelis (+ mini 3.5mm adapteris) kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Mercodan PRO 4K HDMI adapterio žiedas, „Displayport“, „Mini DP“ kaina
Mercodan PRO DisplayPort į HDMI adapteris, kabelis, kaina
Assmann Electronic ASSMANN USB Type-C adapterio kabelis tipas C - micro B M/F 0 1m High-Speed bl
  • Liko tik: 4 vnt.
  • Liko tik: 3 vnt.
Marmitek 08330 skaitmeninis garso grotuvas Juoda kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Lenovo 45 W 20 V nuolatinės srovės 2 polių WW LTN kaina
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Moshi USB-C į Gigabit Ethernet adapteris (sidabras) kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Blow SAT INVERTO UNICABLE II programuojamas keitiklis 40mm kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Atte „xFiber-2-60“ gigabito eterneto medijos keitiklis – SFP kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Difuzorius orapūtei A105/4 kaina
M-TECH Halogeninė lemputė H4 24V 75/70W
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
M-TECH Halogeninė lemputė H4 24V 75/70W kaina
M-TECH Halogeninė lemputė H11 12V PGJ19-2
  • GamintojasM-TECH
  • Lemputės tipasH11
  • Įtampa (V)12
  • Kiekis pakuotėje
  • Įvertinimas 5.0 (9)
M-TECH Halogeninė lemputė H11 12V PGJ19-2 kaina
InLine Patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, geltonos spalvos – 5m
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
InLine Patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, geltonos spalvos &#8211; 5m kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
HERMA 5077 ženklinimo etiketė Balta kaina
-10 %
InLine pataisomasis kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, baltas - 1,5 m
  • Liko tik: 3 vnt.
InLine pataisomasis kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, baltas - 1,5 m kaina