Mathorn maitinimo šaltinis, dvikryptis MBC-SDT65PD D-TAP į USB-C 65W adapteris su išmaniosiomis funkcijomis
rating 4.5
Nuotraukos nėra
rating 4.5
Mathorn maitinimo šaltinis, dvikryptis MBC-SDT65PD D-TAP į USB-C 65W adapteris su išmaniosiomis funkcijomis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 71.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 71.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Specifikacija
  • Gamintojas Mathorn
  • Modelis
    MBC-SDT65PD
  • Modelio pavadinimas
    MBC-SDT65PD
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Lenovo 45 W USB-C kintamosios srovės adapteris su PD 3.0 palaikymu, 45 W 2 kontaktų NON-PCC kaina
-17 %
Lenovo AC 45W 20V
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Lenovo AC 45W 20V kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Nešiojamojo kompiuterio maitinimo adapteris Lenovo 65 W, (40Y7696) kaina
-15 %
  • Liko tik: 1 vnt.
ProXtend ProXtend SFP+ AOC 1M 10Gb/s šviesolaidinis keitiklis kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
TP-Link Archer TXE73E Triband WiFi6E BT PCIe Adapteris kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Lenovo Brainboxes USB į Serial 1 x RS232 adapteris kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
NOCO XGC4 maitinimo adapteris - 56W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Dirželis Yate Dirželis su sagtimi 300cm kaina
Gertuvė SVELTUS Shaker 600ml
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Gertuvė SVELTUS Shaker 600ml kaina
Assmann Electronic ASSMANN USB2.0 ilgintuvas 5m USB A/M į A/F masinis juodas
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Assmann Electronic ASSMANN USB2.0 ilgintuvas 5m USB A/M į A/F masinis juodas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Microsoft Surface Pen Juodas kaina
LED lemputės Philips (2vnt.)
  • GamintojasPhilips
  • TipasLED
  • Galia (W)
  • Šviesos spalva (K)2700
  • Išmani įranga
  • CokolisE27
  • Liko tik: 2 vnt.
LED lemputės Philips (2vnt.) kaina
Genius DX-120 Pelė
Genius DX-120 Pelė kaina
UNITEK Y-105A Unitek Adapteris USB į Serial + adapteris DB9F/DB25M, Y-105A
  • GamintojasUnitek
  • Jungties tipasUSB
  • Kabelio ilgis (m)
  • USB jungties formaA
  • USB jungties versija
  • SpalvaJuoda
UNITEK Y-105A Unitek Adapteris USB į Serial + adapteris DB9F/DB25M, Y-105A kaina
-19 %