Žaidimų stalai – smagaus laisvalaikio praleidimo garantas

Namuose turėdami žaidimų stalą susikursite jaukią erdvę, kurioje galėsite smagiai praleisti laiką, bendrauti su šeima ar draugais. Žaidimų stalus mėgstą tiek saugusieji, tiek vaikai, o skirtingų žaidimų pasirinkimas, leidžia kiekvienam išsirinkti labiausiai patinkantį žaidimų stalą. Nuo standartinio dydžio stalų suaugusiems iki mini dydžio žaidimų mažiesiems, žaidimų stalai leis šauniai ir išskirtinai praleisti laiką.

Kokie žaidimų stalai yra populiariausi?

Žaidimų stalai suteikia galimybę mėgautis pačiais smagiausiais žaidimais bei aktyviai ir naudingai  praleisti laiką. Vienas iš populiariausių žaidimų stalų – stalo futbolo stalas. Tai žaidimas, kurį mėgsta visi futbolo entuziastai, o stalo futbolo stalą galima lengvai talpinti namuose. Vieni stalai būna didesni, kiti mažesni. Taip pat, būna standartinių modelių, bei tokių, kurie dedami ant stalviršio. Stalo futbolo stalai gali būti tiek vaikiški, tiek skirti suaugusiems ir, dažniausiai, jie gaminami iš medžio, bet yra ir plieninių bei plastikinių modelių. Ieškantiems patogumo, puikiai tiks sulankstomi stalo futbolo stalai, kuriuos bus lengva ir patogu sandėliuoti, jais nesinaudojant. Tai puiki investicija, kuri leis mėgautis išskirtinai smagiu laisvalaikiu.
Vieni iš populiariausių žaidimų stalų – biliardo stalai. Biliardas yra vienas iš saugiausių žaidimų, kuris reikalauja tikslumo, tinkamo kampų apskaičiavimo ir loginio mąstymo, dar prieš mušant kamuoliuką. Žaisdami biliardą lengviau suprasite fiziką bei geometriją, tačiau bet kokiu atveju, tai bus vienas iš smagiausių žaidimų. Turėdami biliardo stalą namuose, šiuo smagiu žaidimu galėsite mėgautis bet kada panorėję. Standartiniai biliardo stalai yra dideli ir sunkūs, tačiau namų naudojimui puikiai tiks mini biliardo stalai, kuriais galėsite žaisti ne tik jūs, bet ir jūsų vaikai. Vaikams skirti modeliai leis mažiesiems išmokti valdyti biliardo lazdą, o tokiu būdu, biliardas gali tapti ir jų ateities hobiu.

Stalo teniso stalai – puikų ir aktyvų laisvalaikį suteikiantys stalai. Niekas neleis sumeluoti, kad stalo tenisas yra vienas iš aktyviausių stalo žaidimų. Stalo teniso stalai yra vieni iš populiariausių žaidimų stalų, kuriuos žmonės turi savo namuose. Nors jie gana dideli, jie suteikia puikų, aktyvų ir labai smagų laisvalaikio praleidimą. Stalo teniso stalai gali būti sulankstomi, turėti ratukus, todėl namuose turint tokį žaidimų stalą, bus lengvą jį laikyti, perkelti ir sandėliuoti. Kartu įsigydami ir raketes bei kamuoliukus, namuose galėsite surengti tikrą stalo teniso čempionatą.

Nors ant šio stalo ir nėra žaidžiamas specifinis žaidimas, kompiuterinių žaidimų stalai, šiomis dienomis, yra ypatingai populiarūs ir naudingi. Kompiuterinių žaidimų rinkai neprarandant populiarumo, visiems žaidėjams labai naudingi ir reikalingi yra specialūs, žaidimams pritaikyti stalai. Tokie stalai leidžia talpinti daugiau nei vieną monitorių, klaviatūra, pelę, audio įrangą bei kitus papildomus daiktus, kurie reikalingi žaidžiant žaidimus. Kompiuterinių žaidimų stalas leidžia patogiai mėgautis smagia ir įtraukiančia žaidimų patirtimi.

Žaidimų stalai – gera kaina perkant internetu

Smagiai ir išskirtinai praleiskite laisvalaikį įsigydami puikius žaidimų stalus. Stalo tenisas, biliardas ar stalo futbolas patiks net tik jums, bet ir jūsų vaikams bei draugams. Tai puikus būdus visus suburti ir smagiai praleisti laiką. Čia rasite platų, įvairių žaidimų stalų pasirinkimą, už gerą kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, patinkančius žaidimų stalus galite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Žaidimų stalai kategorijoje šiais metais?

Žaidimų stalai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-3 d. d.

Kiek turite prekių Žaidimų stalai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 63 prekes, o kainos prasideda nuo 1.53 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Žaidimų stalai kategorijoje?

Visi žino, kad ergonomiškas stalas turi didelę įtaką tiek darbui, tiek virtualioms pramogoms. Ir tai aktualu visiems žmonėms, kurie praleidžia prie kompiuterio ilgas valandas, ypač žaidėjai.  Būtent galvodamas apie žaidėjus „Ultradesk“ gamintojas projektuoja specialius stalus. Varlė.lt specialistai gavo progą išbandyti „Ultradesk Force“ žaidimų stalą. Tačiau prieš aptardami šį modelį, pakalbėkime trumpai apie tai, kuo apskritai ypatingi žaidimų stalai.

„Ultradesk“ žaidimų stalai – tai stalai ne tik žaidėjams

Dar prieš porą metų kompiuterio stalas visiems asocijavosi kaip tiesiog paprastas biuro baldas su stalviršiu, stalčiais ir žinoma – išstumiamu klaviatūros stalčiumi, tačiau šiandien šio baldo kategorijoje galima pastebėti didesnę įvairovę ir labiau specializuotus modelius. Ko gero populiariausi dabar yra žaidimų stalai, kurie nors kaip nurodo pavadinimas, skirti visų pirma, tikriems žaidimų mėgėjams bei profesionalams, tačiau vis dažniau svarstomi ir kitų daug laiko praleidžiančių prie kompiuterio žmonių: sėdimą darbą dirbančių asmenų, studentų ir mokinių.

Verta pažymėti, kad „Ultradesk“ gamintojo inžinieriai bei projektuotojai kurdami žaidimų stalus sutelkia ypatingą dėmesį ties ergonomiškų formų komponavimu. Tai lemia, kad net po kelių valandų sėdėjimo prie tokio stalo žaidėjas ar kitas asmuo turi jaustis taip, tarsi prie kompiuterio atsisėdo tik prieš akimirką. „Ultradesk“ gamintojo žaidimų stalai pasižymi inovatyviomis stalviršio funkcijomis, LED pašvietimu, ausinių laikikliu, bei turi įvairius praktiškus priedus ...

Skaityti daugiau