Stalo tenisas – žaidimas puikiam laisvalaikio praleidimui

Stalo tenisas – žaidimas panašus į įprastą tenisą, tačiau yra žaidžiamas ant stalo, kuris atskirtas į dvi lygias dalis, centre esančiu tinkleliu. Žaidimo tikslas – atmušti kamuoliuką taip, kad jis perskristu per tinklą į priešininko pusę. Lengvas kamuoliukas mušinėjamas mažomis raketėmis, kurias laiko žaidėjai. Šis žaidimas labai populiarus visame pasaulyje. Žaidimas sukurtas Anglijoje, XX a. pradžioje ir tada buvo vadinamas Ping Pongu. Tai puikus ir smagus žaidimas, kuris paįvairins laisvalaikį ir suteiks galimybę daugiau laiko praleisti su šeima ar draugais.

Kokie yra pagrindiniai stalo teniso reikmenys?

Stalo teniso reikmenys yra gana paprasti ir nebrangūs. Tai stačiakampis stalas, kurio matmenys 2,7x1,5m, o aukštis 76 cm nuo grindų. Dažniausiai stalo teniso stalas gaminamas iš patvarios ir praktiškos plokštės. Dažniausiai tai mediena arba aliuminis. Aliuminiai stalai yra atsparūs oro sąlygoms, todėl, gali būti naudojami ir lauke. Tuo tarpu, mediniai stalai nepasižymi atsparumu drėgmei bei oro sąlygoms, todėl naudoti lauke yra netinkami. Renkantis stalo teniso stalą svarbu, kad paviršius būtų pakankamo tankio, kadangi, nuo jo priklausys smūgiavimo ir kamuoliuko šokinėjimo efektyvumas. Efektyvumui, taip pat, svarbu, kuo paviršius yra padengtas. Daugelis stalo teniso stalų yra sulankstomi, todėl nežaidžiant, juos lengva sulankstyti ir sandėliuoti, sutaupant gana nemažai laikymo vietos.

Stalo teniso būtų neįmanoma žaisti be kamuoliuko. Kamuoliukas, kuris yra sferinis ir tuščiaviduris, yra gaminamas iš balto celiulioido. Tačiau, šiomis dienomis, stalo teniso kamuoliukai gaminami ir iš plastiko, panašaus į celiulioidą. Kamuoliukas, kuris gali būti baltos, geltonos arba oranžinės spalvos, sveria 2,7 gr ir yra 4 cm skersmens. Stalo teniso kamuoliukai žymimi žvaigždutėmis, nuo 1 iki 3. 1 žvaigždutę turintys kamuoliukai skirti pradedantiesiems, pramoginiam žaidimui mokyklose ar klubuose. 2 žvaigždučių kamuoliukai tinkami pažengusiems žaidėjams, treniravimuisi. Tuo tarpu, 3 žvaigždutes turintys kamuoliukai yra oficialiai patvirtinti Tarptautinės stalo teniso asociacijos ir yra laikomi aukščiausio lygio ir kokybės kamuoliukais. Jie naudojami profesionaliam žaidimui.

Tam, kad stalo teniso žaidimas būtų tinkamai žaidžiamas, reikalinga speciali stalo teniso raketė. Raketė, su kuria ir mušinėjamas kamuoliukas, yra gaminama iš medienos. Ji plokščia ir standi, ir gali būti padengta plonu gumos sluoksniu. Dažniausiai, raketės spalvos būna skirtingos kiekvienoje pusėje. Raketė gali būti įvairių dydžių, svorio bei formos, tačiau, mušimo paviršius, privalo būti plokščias ir pagamintas bent iš 85% medienos.

Stalo teniso prekės – gera kaina perkant internetu

Laisvalaikį paįvairinkite užsiimdami naujomis ir smagiomis veiklomis. Vienas iš puikiausių būdų tai padaryti – stalo tenisas. Įsigiję stalo teniso reikmenis: stalą, kamuoliukus, raketes, galėsite smagiai ir naudingai praleisti laiką tiek su šeima, tiek su draugais. Siūlome didelį, stalo teniso prekių pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimus stalo teniso reikmenis galite įsigyti dar pigiau.