Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Jungtis su svirtimi, skirta saugiam įvairių laidų tipų sujungimui, pritaikoma 0.2–4.0mm². Nominalus srovės stipris 32A ir įtampa 450V, komplekte yra 100 vienetų su kompaktišku dizainu ir skaidriu korpusu, leidžiančiu lengvai patikrinti sujungimus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Sujungimo jungtis |
| Sujungimo taškai | 2 |
| Izoliacinė medžiaga | Polikarbonatas (PC) |
Specifikacijos |
|
| Nominali įtampa | 450V |
| Nominalus srovės stipris | 32A |
| Nominalus impulsinės įtampos (II/2) | 4kV |
| Laido skerspjūvio plotas | 0.2–4.0mm² |
| Darbinė temperatūra | -25°C iki +85°C |
| Matmenys | 33 x 10.5 x 8.5 mm |
| Svoris | 288g (100 vnt) |
| Spalva | Skaidrus; Oranžinis |
| Komplekte yra | 100 vnt |