Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Įrenginio pavadinimas | BCS-V-XVR1602-Ai |
| Produktų linija | BCS PERŽIŪRA |
| Perdavimo standartas | HD-CVI / AHD / HD-TVI / Analoginis / IP |
| Sistema | Analoginis HD + IP |
| Pentaplekso funkcija | Tiesioginis vaizdas / Įrašymas / Atkūrimas / Archyvavimas / Nuotolinė prieiga |
| Kanalai | 16 |
| Diskai | 2 |
| Disko talpa | iki 10 TB |
| Maksimali įrašymo raiška | 4 megapikselių „Lite“ kamera |
| Įvesties juosta | 96 Mbps |
| Išvesties juosta | 32 Mbps |
| HD-CVI kameros | 4 mln. @ 25/30 kadr./s, 1080P @ 25/30 kadr./s, 720P @ 25/30 kadr./s |
| AHD kameros | 4 mln. @ 25/30 kadr./s, 1080P @ 25/30 kadr./s, 720P @ 25/30 kadr./s |
| HD-TVI kameros | 3K @ 20 kadr./s, 4M @ 25/30 kadr./s, 3M (1–4 kanalai) @ 18 kadr./s, 1080P @ 25/30 kadr./s, 720P @ 25/30/50/60 kadr./s |
| Analoginės kameros | CVBS PAL/NTSC |
| IP kameros (XVR) | 24 × 4 m arba 18 × 6 m |
| IP kanalai (XVR) | 16+8 (4 mėn.) / 16+2 (6 mėn.) |
| Įrašymo raiška | 4M Lite / 3M / 1080P / 1080P Lite / 720P / 720P Lite / VGA / WD1 / 4CIF / CIF |
| Pagrindinis srautas | 4M Lite (15 kadr./s), 3M (15 kadr./s), 1080P (15 kadr./s), 1080P Lite (30 kadr./s), 720P Lite (30 kadr./s), 720P/VGA/WD1/4CIF/CIF (30 kadr./s) |
| Antrasis srautas | WD1/4CIF (12 kadrų per sekundę), CIF (25/30 kadrų per sekundę) |
| Bitų sparta | 32 Kbps ~ 6144 Kbps |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265 Pro / H.265 Pro+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| HDMI išvestis | HDMI |
| VGA išvestis | VGA |
| BNC išvestis | BNC |
| HDMI raiška | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720, 1024 × 768 |
| VGA raiška | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720, 1024 × 768 |
| Padalintas ekranas | 1/4/6/8/9/16/25 |
| Atkūrimas | 2016-09-01 |
| Archyvavimas | USB laikmenoms (FLASH, HDD) |
| Vartotojai | 128 |
| USB sąsajos | 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0 |
| Nuoseklusis prievadas | RS485 |
| Garso įvestis | 1 |
| Garso išvestis | 1 |
| Garso glaudinimas | G.711U |
| Paslauga | Vietinė, žiniatinklio paslauga, TVS BCS tvarkyklė, mobiliosios programos |
| Tinklas | RJ-45 (10/100/1000 Mbps) |
| Suderinamumas | ONVIF |
| Protokolai | TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė |
| Energijos suvartojimas | maks. 40 W (be diskų) |
| Darbo sąlygos | -10°C ~ +55°C, maks. 90 % santykinė oro temperatūra |
| Byla | 1U |
| Matmenys (P × G × A) | 380 × 315 × 48 mm |
| Svoris (be diskų) | 2 kg |
| Dirbtinio intelekto funkcijos – bendroji informacija | Taip |
| DI – išmaniosios įrašymo įrenginio funkcijos | Perimetro apsauga (asmens / transporto priemonės atpažinimas) arba SMD (išmanusis judesio aptikimas) |
| DI – perimetro apsauga | 4 analoginiai HD kanalai |
| DI – SMD (išmanusis judesio aptikimas) | 16 analoginių HD kanalų |