Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

8 kanalų, 1 disko IP įrašymo įrenginys su integruotu 8 prievadų PoE jungikliu, pritaikytas darbui su kameromis, kurių maksimali skiriamoji geba yra 16 Mpx.
| Įrenginio pavadinimas | BCS-L-NVR0801-4KE-8P(2) |
| Produktų linija | BCS LINIJA |
| Sistema | IP |
| Pentaplekso funkcija | Tiesioginis vaizdas / Įrašymas / Atkūrimas / Archyvavimas / Nuotolinė prieiga |
| Kanalai | 8 |
| Diskai | 1 |
| Disko talpa | 16 TB |
| Maksimali įrašymo raiška | 16 megapikselių |
| Įvesties juosta | 256 Mbps (180 Mbps dirbtinio intelekto) |
| Išvesties juosta | 256 Mbps (180 Mbps dirbtinio intelekto) |
| Ekrano našumas | 2 × 16 mln. (30 k./s) / 2 × 12 mln. (30 k./s) / 4 × 8 mln. (30 k./s) / 6 × 5 mln. (30 k./s) / 8 × 4 mln. (30 k./s) / 1 × 16 mln. Ai (30 k./s) / 2 × 12 mln. Ai (30 k./s) / 3 × 8 mln. Ai (30 k./s) / 4 × 5 mln. Ai (30 k./s) / 6 × 4 mln. Ai (30 k./s) / 8 × 2 mln. Ai (30 k./s) |
| Įrašymo raiška | 16M / 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1,3M / 720P / D1 / CIF |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vaizdo išvestys | HDMI4K/VGA |
| HDMI ekrano skiriamoji geba | 3840 × 2160 / 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1280 × 720 / 1024 × 768 |
| VGA ekrano skiriamoji geba | 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1280 × 720 / 1024 × 768 |
| Padalijimas į rezultatus | 2009-08-01 |
| Atkūrimas | 2009-08-01 |
| Archyvavimas | Galimybė kopijuoti medžiagą į išorines laikmenas, tokias kaip USB atmintinė, USB HDD |
| Vartotojai | 128 |
| Garso įvestis | 1 |
| Garso išvestis | 1 |
| Garso glaudinimas | G.711A / G.711U / G.726 / PCM |
| Paslauga | Vietinė, žiniatinklio paslauga, TVS BCS tvarkyklė („Windows“ / „Linux“ / „MAC“), mobilioji programėlė („iOS“, „Android“) |
| Tinklas | RJ-45 10/100 Mbps |
| Suderinamumas | ONVIF (S/G/T), trečiųjų šalių kamerų palaikymas |
| Protokolai | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP filtras, PPPoE, DDNS, FTP, signalizacijos serveris, IP paieška, P2P, automatinis registravimas |
| Standartinis | IEEE 802.3 af/at |
| Jungiklio PoE maitinimas | 72 W maks. 25,5 W/prievadas |
| PoE kanalai | 8 |
| Maitinimo šaltinis | 53 V nuolatinė srovė |
| Energijos suvartojimas (be diskų) | maks. 10 W |
| Darbo sąlygos | -10°C~+55°C maks. 93% RH |
| Byla | 1U |
| Matmenys (P × G × A) | 260 × 232,5 × 50,3 mm |
| Svoris (be diskų) | 0,92 kg |
| Dirbtinis intelektas – išmaniosios įrašymo įrenginio funkcijos | Veido aptikimas, veido atpažinimas, perimetro apsauga (asmens / transporto priemonės atpažinimas), SMD Plus |
| Dirbtinis intelektas – išmaniosios kameros funkcijos | Veido aptikimas, veido atpažinimas, perimetro apsauga (asmens/transporto priemonės atpažinimas), SMD Plus, žmonių skaičiavimas, ARTR, šilumos žemėlapis |
| Dirbtinis intelektas – perimetro apsauga | 2 kanalai iš įrašymo įrenginio, 10 taisyklių kiekvienam kanalui / 8 kanalai iš kamerų |
| Dirbtinis intelektas – veido aptikimas | 1 kanalas iš įrašymo įrenginio (12 vaizdų/s) / 8 kanalai iš kamerų / veido atributai (lytis, amžius, akiniai, veido išraiška, kaukė, veido plaukai) |
| Dirbtinis intelektas – veido atpažinimas | 8 aptikimo kanalai iš kameros + identifikavimas iš įrašymo įrenginio (12 vaizdų/s) / 1 aptikimo kanalas iš įrašymo įrenginio + identifikavimas iš įrašymo įrenginio (12 vaizdų/s) / 8 identifikavimo kanalai iš kamerų / iki 10 veidų duomenų bazių, 20 tūkstančių vaizdų, iki 2,5 GB |
| Dirbtinis intelektas (AI) – SMD | 4 kanalai iš įrašymo įrenginio / 8 kanalai iš kamerų |