Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TR-1RJ*P2 yra skirtas perduoti vaizdo signalui ir maitinimui kompiuterinės suktos poros kabeliu (UTP, FTP).
Įrenginys pritaiko bendraašio kabelio 75Ω impedansą prie simetrinio kabelio impedanso, užtikrindamas vaizdo signalo persiuntimą iki 400m atstumu (5 kategorijos kompiuterinė sukta pora) bei eliminuoja nesimetrinius trikdžius.
Esant nepanaudotoms maitinimo jungtims jas galima panaudoti DATA signalo persiuntimui.
| Pakuotėje : | 2 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Standartas : |
AHD
- 5
Mpx
,
HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD , HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD , CVBS - PAL , NTSC |
| Įrenginio tipas : | Pasyvusis |
| Kanalų skaičius : | 1 Video, 1 DC |
| Įv./išv. įtampa 75Ω (CVBS) : | 1 Vpp |
| Video perdavimo nuotolis : |
250 m @
720p
- UTP 5e kat.
150 m @ 1080p - UTP 5e kat. 400 m @ CVBS - PAL / NTSC - UTP 5e kat. |
| LED indikacija : | žalias LED - maitinimo signalas |
| Slopinimas : |
4.43 MHz @ 0.95
dB
11 MHz @ 1.17 dB 21 MHz @ 1.41 dB 38 MHz @ 1.94 dB 42 MHz @ 2.02 dB 67.5 MHz @ 2.78 dB |
| Simetrinės jungies impedansas : | 100 Ω |
| Jungčių tipas : |
Video -
BNC
Kištukas su laidu
Maitinimas - Lizdas / Kištukas 2.1/5.5 mm |
| Simetrinės jungties tipas : | RJ-45 (8-pin, 4 poros) Lizdas |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | < 95 % |
| Darbo temperatūra : | -50 °C ... 55 °C |
| Maitinimo diapazonas : |
Maitinimas 12V DC
100 m @ 160 mA 80 m @ 200 mA 60 m @ 270 mA 40 m @ 410 mA |
| Svoris : | 0.039 kg |
| Matmenys : | 66 x 35 x 22 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Dažnio ir amplitudžių charakteristika - 2 transformatorių trumpas sujungimas (RF PWR OUT = 0 dBm)