Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TR-1/PV*P2 yra skirtas perduoti vaizdo signalui ir maitinimui kompiuterinės suktos poros kabeliu (UTP, FTP).
Įrenginys pritaiko bendraašio kabelio 75Ω impedansą prie simetrinio kabelio impedanso, užtikrindamas vaizdo signalo persiuntimą iki 400m atstumu (5 kategorijos kompiuterinė sukta pora) bei eliminuoja nesimetrinius trikdžius.
Esant nepanaudotoms maitinimo jungtims jas galima panaudoti DATA signalo persiuntimui.
| Pakuotėje : | 2 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Standartas : |
AHD
- 8
Mpx
,
HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD , HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD , CVBS - PAL , NTSC |
| Įrenginio tipas : | Pasyvusis |
| Kanalų skaičius : |
1 x Video
1 x DC |
| Įv./išv. įtampa 75Ω (CVBS) : | 1 Vpp |
| Video perdavimo nuotolis : |
250 m @
720p
- UTP 5e kat.
150 m @ 1080p - UTP 5e kat. 400 m @ CVBS - PAL / NTSC - UTP 5e kat. |
| Slopinimas : |
4.43 MHz @ 0.51
dB
11 MHz @ 0.68 dB 21 MHz @ 0.91 dB 38 MHz @ 1.52 dB 42 MHz @ 1.69 dB 67.5 MHz @ 1.93 dB |
| Simetrinės jungies impedansas : | 100 Ω |
| Jungčių tipas : |
BNC
Kištukas su laidu - Video
2.1 / 5.5 mm - Lizdas / Kištukas su laidu DC |
| Simetrinės jungties tipas : | RJ-45 (8-pin, 4 poros) Lizdas |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | < 95 % |
| Darbo temperatūra : | -50 °C ... 55 °C |
| Maitinimo diapazonas : |
Maitinimas 12V DC
100 m @ 160 mA 90 m @ 180 mA 80 m @ 200 mA 70 m @ 230 mA 60 m @ 270 mA 50 m @ 330 mA 40 m @ 410 mA 30 m @ 550 20 m @ 820 mA 10 m @ 1.65 A |
| Svoris : | 0.080 kg |
| Matmenys : | 62 x 33 x 25 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Dažnio ir amplitudžių charakteristika - 2 transformatorių trumpas sujungimas (RF PWR OUT = 0 dBm)