Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Reolink |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Reolink |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Gross weight | 1.9 kg |
| Gross depth (mm) | 232 mm |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 495 mm |
| Volume (m3) | 0.0292842 m³ |
| Net weight | 1.4 kg |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Video input channels | 4-Channel |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PN01-4 |
| Gamintojo prekės serija | PoE NVR for 24/7 Continuous Recording |
| Warranty | 24 mėn. |