Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Modelis | KG-NVR60864R-V2 |
| Vaizdo / garso įėjimai | |
| IP kanalų skaičius | 64 |
| Garso įvestis | 1x, RCA |
| Garso išvestis | 2 RCA |
| Vaizdo / garso išvestys | |
| HDMI/VGA vienalaikio rodymo režimas | HDMI1: 8K (7680 x 4320), HDMI2, HDMI4: 4K (3840 x 2160), HDMI3: 1080P (1920 x 1080), VGA1: 1080P (1920 x 1080), VGA2: 1080P (1920 x 1080) |
| HDMI/VGA heterologinis režimas | HDMI1, HDMI2, HDMI4: 4K (3840 x 2160), HDMI3: 1080P (1920 x 1080) VGA1: 1080P (1920 x 1080), VGA2: 1080P (1920 x 1080) |
| Garsas | 1x RCA |
| Įrašymas | |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Rezoliucija | 12MP/8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF/QCIF |
| Ekranas | Pagrindinis ekranas: 1/4/8/9/16/25/36/64 Antrinis ekranas: 1/4/8/9/16/25/36 |
| Atkurti ir atsarginė kopija | |
| Atkūrimo režimas | 12MP/8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF/QCIF |
| Atkūrimas | H.265: 32 kanalų 1080P@30 kadrų per sekundę 16 kanalų 4 megapikselių@30 kadrų per sekundę 8 kanalų 8 megapikselių@30 kadrų per sekundę 4 kanalų 16 megapikselių@30 kadrų per sekundę 2 kanalų 32 megapikselių@30 kadrų per sekundę H.264: 16 kanalų 1080P@30 kadrų per sekundę 8 kanalų 4 megapikselių@30 kadrų per sekundę 4 kanalų 8 megapikselių@30 kadrų per sekundę 2 kanalų 16 megapikselių@30 kadrų per sekundę 1 kanalas 32 megapikselių@30 kadrų per sekundę |
| Atkūrimo režimas | Išmanusis / Įprastas / Etiketės / Įvykiai / Vaizdų atkūrimas / Žurnalas |
| Atsarginė kopija | USB / Tinklas / eSATA / Tinklas |
| Išplėstinis | |
| Pažangus judesio aptikimas | įsibrovėlio aptikimas, linijų kirtimas, įėjimas/išėjimas iš teritorijos, greitas judėjimas, paliktas/dingęs objektas, dykinėjimo aptikimas, parkavimo aptikimas, veido aptikimas, susibūrimo aptikimas, suliejimo ir scenos pasikeitimo aptikimas, garso aptikimas, žmonių/transporto priemonių aptikimas, SMD, PP |
| Išmanus atkūrimas | veido aptikimas / linijos kirtimas / įsibrovėlių aptikimas / judesio aptikimas / žmonių / transporto priemonių aptikimas |
| Įrašymas debesyje | Taip („Google“ diskas, „DropBox“, FTP) |
| Debesijos atnaujinimas | Taip |
| Tinklas | |
| Įeinantis pralaidumas | 1024 Mbps (be RAID), 512 Mbps (su RAID) |
| Išeinanti grupė | 800 Mbps (be RAID), 400 Mbps (su RAID) |
| Tinklo sąsaja | 2 x RJ-45 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps su automatiniu pritaikymu |
| Protokolai | HTTPs, HTTP, TCP/IP, IPv4, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, SNMP, NTP, DHCP, DNS, IP filtras, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Mobilioji peržiūra | „iOS“ („iPhone“, „iPad“), „Android“ |
| Kietasis diskas | |
| SATA | 8x SATA |
| e-SATA | 1x e-SATA |
| RAID | 2010-05-01 |
| Maks. talpa | iki 22 TB kiekviename kietajame diske |
| Išorinės sąsajos | |
| USB | Priekinis skydelis: 2x USB 2.0, galinis skydelis: 2x USB 3.0 |
| RS232 | 1 |
| RS485 | 1 |
| Aliarmo įvestis | 16 |
| Aliarmo išvestis | 8 |
| 12 V išėjimas | 1 x 12 V @ 1 A |
| Bendra | |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė 100–240 V |
| Energijos suvartojimas | ≤35 W (be kietojo disko) |
| Darbinė temperatūra | -10°C~+55°C / 10%~90% santykinė oro temperatūra |
| Matmenys (P × G × A) | 440 × 452 × 90 mm |
| Svoris (be kietojo disko) | 8 kg |