Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Model | KG-NVR60432-V2 |
| Wejścia wideo/audio | |
| Wejście wideo IP | 32x |
| Wejście audio | 1x, RCA |
| Wyjścia wideo/audio | |
| HDMI | DMI 1: 4K (3840 × 2160) /30Hz, 1920 × 1080/60Hz,1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz HDMI 2: 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| VGA | 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60H |
| Audio | 1x, RCA |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Rozdzielczość | 12MP/8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF/QCIF |
| Odtwarzanie i kopia zapasowa | |
| Tryb odtwarzania | 12MP/8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF/QCIF |
| Odtwarzanie | 2-kan@12M 20fps 4-kan@8M 30fps 6-kan@5M 30fps 8-kan@4M 30fps 16-kan@1080P 30fps |
| Odtwarzanie synchroniczne | 16 kanałów |
| Tryb odtwarzania | Inteligentny/ Normalny / Etykiety / Zdarzenia / Odtwarzanie obrazów / Log |
| Kopia zapasowa | USB/Sieć/eSATA |
| Zaawansowane | |
| Inteligentna detekcja ruchu | wykrycie intruza, przekroczenie linii, wejście w obszar / wyjście z obszaru, szybki ruch, pozostawienie/zniknięcie przedmiotu, detekcja wałęsania się, detekcja parkowania, detekcja twarzy, detekcja zgromadzenia, detekcja rozmycia i zmiany sceny, detekcja dźwięku, deteckja człowieka / pojazdu, SMD, PP |
| Inteligentne odtwarzanie | detekcja twarzy/przekroczenie linii/wykrycie intruza/detekcja ruchu/detekcja człowieka/pojazdu |
| Nagrywanie w chmurze | Tak (Google Drive, DropBox, FTP) |
| Aktualizacja przez chmurę | Tak |
| Sieć | |
| Przasmo przychodzące | 256Mbps |
| Pasmo wychodzące | 256Mbps |
| Interfejs sieciowy | 2x RJ-45 10 /100 /1000 Mbps |
| Protokoły | HTTPs, HTTP, TCP/IP, IPv4, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, SNMP, Multicast, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Podgląd mobilny | IOS (iPhone, iPad), Android |
| Dysk twardy | |
| SATA | 4x SATA |
| e-Sata | 1x |
| Pojemność maks. | do 20TB każdy HDD |
| Interfejsy zewnętrzne | |
| USB | przedni panel: 2x USB 2.0; tylny panel: 1x USB 3.0 |
| RS485 | 2 |
| Alarm wejście | 16 |
| Alarm wyjście | 4 |
| Ogólne | |
| Zasilanie | DC12V, 5A |
| Pobór mocy | ≤20W (bez HDD) |
| Temperatura pracy | 0°C~+55°C / 10%~90%RH |
| Wymiary(Sz×G×W) | 440 × 448 × 70 mm |
| Waga (bez HDD) | 6.1kg |