Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : |
|
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | 160 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 2 x 10 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Įrašų archyvavimas (.avi) formatu į USB (pendrive) laikmeną |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška laiko linijoje arba failų sąraše. Grojimas: į priekį, atgal, pagreitinimas, įrašo lėtinimas.
Maks. 8 kamerų veikimas vienu metu @ 1080p |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : | Kliento programa ir naršyklė IE: live apžiūra, grojimas ir įrašų archyvas, registratoriaus parametrų konfigūravimas |
| Tinklo protokolai : | IPv6 , TCP/IP , HTTP, HTTPS, UPnP, DNS, NTP, SMTP, DHCP, FTP, DDNS, RTSP , RTCP, P2P , PPPoE |
| ONVIF : |
|
| Numatytas adresas IP : | DHCP / 192.168.1.88 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / 123456 (older version: admin / 12345) |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Prieiga ter debesėlį (P2P)
|
| Prieigos portas per www : | 80, 5000, 554 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 80, 5000, 554 |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Nuoseklieji prievadai : |
|
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 4 / 1 |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | Ekrano padalinimas į zonas : 22 x 18 detekcijos zonų |
| Pažangi vaizdo analizė : |
|
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Aptarnavimas pele : |
|
| IR pultas rinkinyje : |
|
| Switch POE : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 4 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 15 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 1.72 kg |
| Matmenys : | 380 x 323 x 51 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, prancūzų, ispanų, vokiečių, portugalų, rusų, ukrainietiškas, italų |
| Gamintojas / Markė : | APTI |
| Garantija : | 2 metai |