Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Įrenginio pavadinimas | BCS-L-NVR1601-4KE(2L) |
| Produktų linija | BCS LINIJA |
| Sistema | IP |
| Pentaplekso funkcija | Tiesioginis vaizdas / Įrašymas / Atkūrimas / Archyvavimas / Nuotolinė prieiga |
| Kanalai | 16 |
| Diskai | 1 |
| Disko talpa | 20 TB |
| Įrašymo režimas | Nuolatinis, rankinis, signalizacija, judesio aptikimas, grafikas, dirbtinis intelektas |
| Maksimali įrašymo raiška | 12 megapikselių |
| Įvesties juosta | 160 Mbps (80 Mbps dirbtinio intelekto) |
| Išvesties juosta | 80 Mbps (60 Mbps dirbtinio intelekto) |
| Įrašymo pralaidumas | 160 Mbps (80 Mbps dirbtinio intelekto) |
| Ekrano našumas | DI išjungtas: 1× 12 M@30 kadr./s, 2× 8 M@30 kadr./s, 3× 5 M@30 kadr./s, 4× 4 M@30 kadr./s, 8× 1080p@30 kadr./s DI įjungtas: 1× 12 M@30 kadr./s, 1× 8 M@30 kadr./s, 2× 5 M@30 kadr./s, 3× 4 M@30 kadr./s, 7× 1080p@30 kadr./s |
| Įrašymo raiška | 12M / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080p / 960p / 720p / D1 / CIF / QCIF |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| HDMI išvestis | HDMI4K |
| VGA išvestis | VGA |
| HDMI ekrano skiriamoji geba | Vienalaikis veikimas su VGA: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| VGA nepriklausomas veikimas: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 | |
| VGA ekrano skiriamoji geba | 1920 × 1080 / 1280 × 1024 / 1280 × 720 |
| Padalijimas į rezultatus | 2016-08-09 sausio 4 d. |
| Įrašymas | Nuolatinis įrašymas, su judesio aptikimu (su įrašymu prieš ir po aptikimo), aliarmu (su įrašymu prieš ir po aliarmo), cikliniu (perrašymu), dirbtiniu intelektu |
| Atkūrimas | 2016-09-01 |
| Archyvavimas | Galimybė kopijuoti medžiagą į išorines laikmenas, tokias kaip USB atmintinė, USB HDD |
| Sąsajos | 2 × USB 2.0 |
| Garso įvestis | 1 |
| Garso išvestis | 1 |
| Garso glaudinimas | G.711A / G.711U / G.726 / PCM |
| Signalizacija | Judesio aptikimas, signalo praradimas, klastojimas, scenos keitimas, PIR, IPC, AI funkcijos, neprisijungus, HDD, IP, MAC, prisijungimas |
| Paslauga | Vietinė, žiniatinklio paslauga, TVS BCS tvarkyklė („Windows“ / „Linux“ / „MAC“), mobilioji programėlė („iOS“, „Android“) |
| Tinklas | RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Suderinamumas | ONVIF (S/G/T), trečiųjų šalių kamerų palaikymas |
| PTZ palaikymas | Pažangus 3D padėties nustatymas su BCS LINE serijos PTZ kameromis |
| Protokolai | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP filtras, FTP, DDNS, SNMP, signalizacijos serveris, P2P, automatinis registravimas, IP paieška |
| Maitinimo šaltinis | 12 V nuolatinė srovė |
| Energijos suvartojimas (be diskų) | maks. 10 W |
| Darbo sąlygos | -10°C~+55°C maks. 93% RH |
| Byla | 1U |
| Matmenys (P × G × A) | 260 × 232,5 × 47,6 mm |
| Svoris (be diskų) | 0,81 kg |
| Dirbtinis intelektas – išmaniosios įrašymo įrenginio funkcijos | SMD plius |
| Dirbtinis intelektas – išmaniosios kameros funkcijos | Veido aptikimas, veido atpažinimas, perimetro apsauga (asmens / transporto priemonės atpažinimas), SMD Plus, žmonių skaičiavimas, šilumos žemėlapis |
| Dirbtinis intelektas – perimetro apsauga | 6 kamerų kanalai |
| Dirbtinis intelektas – veido aptikimas | 6 kamerų kanalai |
| Dirbtinis intelektas – veido atpažinimas | 6 kamerų kanalai |
| Dirbtinis intelektas – SMD – išmanusis judesio aptikimas | 4 kanalai iš įrašymo įrenginio (asmenų / transporto priemonių atpažinimas), 6 kanalai iš kamerų |