Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Model | KG-7314UVR-A2 |
| Wejścia wideo/audio | |
| Wejście wideo BNC | 4 kan. (1.0Vp-p, 75 Ω) |
| HDTVI | 8MP,5MP,4MP,1080P, 720P |
| CVI | 8MP,4MP,1080P,720P |
| AHD | 8MP,5MP,4MP,1080P,720P |
| CVBS | Tak |
| IP | do 8 kanałów 8MPX |
| Wejście audio | 4 kan., RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ), 4 kan. (po kablu koncentrycznym z kamery) |
| Dwukierunkowe audio | Tak |
| Wyjścia wideo/audio | |
| HDMI | 1x, 4K(3840×2160)/30Hz,1920×1080/60Hz,1280×1024/60Hz,1280×720/60Hz,1024×768/60Hz |
| VGA | 1x, 1920×1080/60Hz,1280×1024/60Hz,1280×720/60Hz,1024×768/60Hz |
| CVBS (SPOT) | 1x, BNC (1.0Vp-p,75Ω), PAL:704x576,NTSC:704x480 |
| Audio | 1x, RCA (liniowe, 1KΩ) |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265+/H.265/H.264+/H.264 (przy ustawionej kompresji H.265 nie połączymy kamer IP z H.264, natomiast przy włączonej kompresji H.264 nie podłączymy kamer IP z H.265) |
| Rozdzielczość | 8MP/5MP/4MP/1080P/1080P Lite/720P/960H/D1 |
| Kodowanie | Główny strumień: 4x 8MP@7kl/s, 8MP-N@15kl/s, 5MP@12kl/s, 4MP@15kl/s, 1080P/720P/960H/D1@25kl/s |
| Ilość klatek | 1-25kl/s |
| Bitrate wideo | 11Kbps~ 6769Kbps |
| Tryb nagrywania | ręczny, harmonogram, alarm |
| Kompresja audio | G.711a |
| Bitrate audio | 64kbps |
| Odtwarzanie i kopia zapasowa | |
| Odtwarzanie | 1 kan. 8MP lub 4 kan. 8MP-N |
| Tryb odtwarzania | Inteligentny/ Normalny / Etykiety / Zdarzenia / Odtwarzanie obrazów |
| Kopia zapasowa | USB/Sieć |
| Zaawansowane | |
| Inteligentna detekcja ruchu dla BNC | 4 kan.: przekroczenie linii, wykrycie intruza. 1 kan.: detekcja twarzy, 2 kan.: detekcja człowieka |
| VQD | brak |
| Inteligentna detekcja ruchu dla IP | przekroczenie linii, wykrycie intruza, wejście w obszar, wyjście z obszaru, zniknięcie/pojawienie się przedmiotu, szybko poruszający się obiekt, detekcja twarzy |
| Inteligentne odtwarzanie dla BNC | przekroczenie linii, wykrycie intruza, detekcja ruchu, detekcja twarzy, detekcja człowieka |
| Inteligentne odtwarzanie dla IP | detekcja twarzy, przekroczenie linii, wykrycie intruza, detekcja ruchu |
| Nagrywanie w chmurze | TAK (Google Drive, Dropbox) |
| Aktualizacja przez chmurę | TAK |
| Sieć | |
| Interfejs sieciowy | 1x RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Protokoły | HTTPs, HTTP,TCP/IP,IPv4,UPnP,Onvif 2.6,RTSP,RTCP,UDP, SMTP,SNMP,Multicast,IGMP,NTP, DHCP,DNS,DDNS, FTP,P2P |
| Dysk twardy | |
| SATA | 1x |
| Pojemność maks. | do 8TB |
| Interfejsy zewnętrzne | |
| RS-485 | Tak |
| USB | przedni panel: 1x USB 2.0; tylny panel: 1x USB 2.0 |
| Wejścia alarmowe | 4x |
| Wyjścia alarmowe | 1x |
| Ogólne | |
| Zasilanie | DC12V, 2A |
| Pobór mocy | ≤15W (bez HDD) |
| Temperatura pracy | -10°C~+55°C / 10%~90%RH |
| Wymiary(Sz×G×W) | 315 x 240 x 45mm |
| Waga (bez HDD) | 2.1kg |