Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Vaizdas ir garsas | |
| IP vaizdo įrašų vestis | 16 kanalų iki 32 MP raiška*: Įjungus „Ultra HD“ raiškos režimą, NVR palaiko iki 8 kanalų 32 MP / 24 MP IP vaizdo įvestis. |
| Įeinantis pralaidumas | 256 Mbps |
| Išeinantis pralaidumas | 256 Mbps |
| HDMI išvestis | 8K (7680 × 4320) / 30Hz, 4K (3840 × 2160) / 60Hz, 4K (3840 × 2160) / 30Hz, 2K (2560 × 1440) / 60Hz, 1920 × 1080 × 160 1200 / 60 Hz, 1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| VGA išvestis | 1920 × 1080/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, 1024 × 768/60 Hz |
| Vaizdo išvesties režimas | Nepriklausoma HDMI/VGA išvestis |
| CVBS išvestis | 1 kanalo, BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), skiriamoji geba: PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Garso išvestis | 1 kanalo, RCA (linijinis, 1 kΩ) |
| Dvipusis greititis | 1 kanalo, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ, naudojant garso įvestį) |
| Iškodavimas | |
| Vaizdo iškodavimo formatas | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Įrašymo raiška | 32 MP / 24 MP / 12 MP / 8 MP / 6 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF*: Įjungus „Ultra HD“ raiškos režimą, NVR palaiko iki 8 kanalų 32 MP / 24 MP IP vaizdo įvestis. |
| Sinchroninis atkūrimas | 16 kanalų |
| Iškodavimo pajėgumas | 2 kanalai @ 32 MP (30 kadrų per sekundę) + 2 kanalai @ 8 MP (30 kadrų per sekundę) / 10 kanalų @ 8 MP (30 kadrų per sekundę) / 20 kanalų @ 4 MP (30 kadrų per sekundę) / 40 kanalų @ 1080p (30 kadrų per sekundę) |
| Dviejų srautų įrašymas | Pagalba |
| Srauto tipas | Vaizdo įrašas, vaizdo įrašas ir garsas |
| Garso suspaudimas | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC/MP2L2 |
| Internetas | |
| Nuotolinis prisijungimas | 128 |
| Protokolai | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Tinklo sąsaja | 2, RJ-45 10/100/1000 Mbps savaime prisitaikanti Ethernet sąsaja |
| Sąsajos | |
| SATA | 2 SATA sąsajos |
| Talpa | Iki 16 TB talpos kiekvienam standžiajam diskui |
| Ispėjamojo signalo įvestis/išvestis | 4/1 |
| USB atmintinė | Priekinis skydelis: 1 × USB 2.0; Galinis skydelis: 1 × USB 3.0 |
| Pagrindinis | |
| Maitinimas | 12 V nuolatinė srovė, 3,33 A |
| Energijos sunaudojimas | ≤ 15 W (be kietojo disko) |
| Darbinė temperatūra | -10 °C iki 55 °C (14 °F iki 131 °F) |
| Atsparumas drėgmei | 10–90 % |
| Dydis | 385 × 315 × 52 mm (15,2 colio × 12,4 colio × 2,0 colio) |
| Svaris | ≤ 3 kg (be kietojo disko, 2,2 svaro) |
| Sertifikatai | |
| FCC | 15 dalies B poskyris, ANSI C63.4-2014 |
| CE | EN 55032:2015+A1:2020, ENIEC61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4:2011+A1:2014, 5A:15:2013 |