Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
NVR5864-EI2 yra 64 kanalų NVR iš "WizSense" serijos, siūlantis pažangią analizę (AI), veidų atpažinimo funkciją, perimetro apsaugą ir "AcuPick" technologiją greitai vaizdo įrašų paieškai. Jis palaiko iki 32 MP raišką, 8 kietuosius diskus (RAID) ir 8K per HDMI išvestį. Jis palaiko SMD Plus, metaduomenis ir daugybę aptikimo funkcijų, todėl yra galingas sprendimas didelėms stebėjimo sistemoms..
| Aptarnaujami standartai : | IP |
| Serija : | WizSense NVR5 EI2 |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 64 |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 32 Mpx |
| AI maitinamas iš NVR : |
veido detekcija
Veido atpažinimas - Aptarnavimas iki 20 veido duomenų bazių, kartu 30 000 veido nuotraukų metaduomenų palaikymas - (žmonės, motorinės ir nemechaninės transporto priemonės) perimetro apsauga ANPR SMD Plus AcuPick |
| AI maitinamas IPC : |
veido detekcija
Veido atpažinimas - Aptarnavimas iki 20 veido duomenų bazių, kartu 30 000 veido nuotraukų metaduomenų palaikymas - (žmonės, motorinės ir nemechaninės transporto priemonės) perimetro apsauga SMD - ieškoma objekto klasifikuojamo kaip: žmogus, motorinė transporto priemonė Stereoanalizė susirinkusios minios dydžio įvertinimas žmonių skaičiavimas ANPR Transporto priemonių skaičiavimas šilumos žemėlapis Apsauginės įrangos aptikimas Išmanusis objektų aptikimas Išmanusis garso aptikimas AcuPick naudojimas - technologija, kuri naudoja priekinį ir galinį dirbtinį intelektą, kad perskaitytų didžiulius vaizdo duomenų kiekius ir greitai bei tiksliai nustatytų taikinius |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Priėjimas iš PC kompiuterio : |
80, 37777 prievadai
PC : Valdymo platforma SmartPSS Lite Chrome, Firefox, Safari, Edge naršyklė |
| Aptarnaujami standieji diskai : |
8 x 20 TB
SATA
+ 1 x eSATA
Diskų darbo RAID JBOD/0/1/5/6/10 duomenų pagrindu galimybė |
| Video išvestys : |
2 vnt. HDMI 8K,
2 vnt. VGA |
| Pralaidumas (bitrate) : |
448 Mbps (įeinantis) (be AI)
200 Mbps (įeinantis) (AI) |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 2 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską), eSATA |
| Tinklo sąsaja : | 2 x RJ-45 - 10 / 100 / 1000 Mbps |
| ONVIF : | 24.12 |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| USB : |
2 x
USB 2.0
2 x USB 3.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 16 / 8 |
| Switch POE : | - |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC / 50 ... 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | ≤ 13 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 6.27 kg |
| Matmenys : | 440 x 458 x 95 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, čekų, suomių, graikų, rumunų, serbų, slovėnų, vengrų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |