Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis registratorius NVR501-08B - tai profesionalus įrenginys, naudojamas IP stebėjimo instaliacijose.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 8.3 Mpx 4K UHD - 3840 x 2160 px |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : |
8 Kanalų - Garsas iš kamerų
Dvikrypčio audio srauto palaikymas |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Ultra 265 / H.265 / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 80 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 8 TB SATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchronizuotas atkūrimas 1/4/6/8/9 kanalų |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : |
Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris
max. 128 on-line naudotojų |
| Tinklo protokolai : | TCP/IP , P2P, UPnP, NTP, DHCP, PPPoE, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, SNMP, SMTP, RTSP |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | DHCP arba 192.168.1.30 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | admin / 123456 |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 80 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa EZView iOS (iPhone): Nemokama programa |
| Prieigos portas per www : | 80, 554 |
| Prieigos portas per programą į PC : | Portas: 80 arba prieiga per debesį - PC: Nemokama programa |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 80 |
| RTSP URL : |
rtsp://192.168.1.30:554/unicast/c1/s0/live - Pagrindinis srautas
rtsp://192.168.1.30:554/unicast/c1/s1/live - Pagalbinis srautas |
| USB : |
1 x
USB 2.0
1 x USB 3.0 |
| Nuoseklieji prievadai : | - |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | - |
| PTZ valdymas : | PTZ Uniview kameros |
| Judesio detekcija : | ✔ |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Pasirinktos funkcijos : |
Funkcijos vykdomos bendradarbiaujant registratoriui ir aptarnaujančioms vaizdo kameroms šias funkcijas
Pažangi vaizdo analizė : linijų peržengimas , įsibrovimas , įėjimas į pažymėtą plotą, pažymėto ploto apleidimas, scenos pakeitimas , atmestas/trūkstantis objektas , objektų sekimas , žmonių skaičiavimas , susirinkusios minios dydžio įvertinimas Žmogaus aptikimas Garso detekcija ANR funkcijos aptarnavimas Koridoriaus režimas - naudingas koridorių stebėjimui, įvažiavimo vartams ir siauroms patalpoms |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC / 2 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | max. 6 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.69 kg |
| Matmenys : | 260 x 222 x 47 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, čekų, prancūzų, ispanų, olandų, vokiečių, portugalų, slovakų, italų |
| Gamintojas / Markė : | UNIVIEW |
| Garantija : | 3 metai |