Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA |
| Audio aptarnavimas : | 8 Kanalų - Garsas iš kamerų |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 10 TB SATA III |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Tinklo protokolai : | HTTP, HTTPS, TCP/IP , IPv4/IPv6 , RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, DDNS, Alarm Server, P2P, ONVIF |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchroninis visų kanalų atkūrimas, funkcija Smart Search |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 80 Mbps |
| Tinklo funkcijos : | Pilnas aptarnavimas per tinklą, Nuotolinis įrašų kopijavimas, Integruotas žiniatinklio serveris |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieigos portas per www : | 80, 37777 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 37777 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 37777 |
| RTSP URL : |
rtsp://admin:password@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Pagrindinis srautas
rtsp://admin:password@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pagalbinis srautas |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | - |
| PTZ valdymas : | IP kameros, greitasukės (Speed Dome) |
| Judesio detekcija : | 22 x 18 detekcijos zonų - aptikus judesį įrašinėjimas tik aptikusia kamera |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Pasirinktos funkcijos : |
Pažangios periferinės apsaugos funkcijos: įsilaužimas, linijos peržengimas atsižvelgiant į atskiras taisykles transporto priemonėms ir pėstiesiems.,
žmonių ir transporto priemonių klasifikacija, Veido atpažinimas ir analizė realiuoju laiku (max. 12 nuotraukų per sekundę) : Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas Veido analizė: lyties, amžiaus, o taip pat išvaizdos būdingų elementų nustatymas (akiniai, barzda, kaukė) Asmenų realiuoju metu paieška remiantis šalutinėmis pateiktomis informacijomis pagal pateiktą informaciją, atpažinamą prietaiso bruožų dirbtinės inteligentijos Aptarnavimas iki 10 veido duomenų bazių, kartu 5000 veido nuotraukų Veido bazės gai būti išnaudojamos globaliai arba vietoje vienam video kanalui - priklausomai nuo poreikio Bazėje išskyrus veido nuotraukas, gali būti išsaugomos tokios informacijos kaip: pavardė, lytis, gimimo data, tautybė ID SMD PLUS - klasifikuojamo objekto paieška: žmogaus, motorinės transporto priemonės, nemotorinės transporto priemonės |
| Maitinimas : | 12 V DC / 1.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.83 kg |
| Matmenys : | 260 x 233 x 48 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, čekų, danų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, olandų, vokiečių, portugalų, rusų, rumunų, slovėnų, serbų, švedų, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |