Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | IP |
| Serija : | SSD - NVR |
| Palaikomų kanalų skaičius : | 4 |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 12 Mpx |
| AI maitinamas iš NVR : |
SMD PLUS - ieškoma objekto klasifikuojamo kaip: žmogus, motorinė transporto priemonė
Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą |
| AI maitinamas IPC : |
veido detekcija
- aptarnauja 6 veido savybių požymius
Veido atpažinimas perimetro apsauga SMD PLUS - ieškoma objekto klasifikuojamo kaip: žmogus, motorinė transporto priemonė žmonių skaičiavimas Šilumos žemėlapis - įvairaus judėjimo intensyvumo plotų, atitinkamomis spalvomis vaizde žymėjimas |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa Žiūrėti filmą kaip konfigūruoti P2P registratoriuose Dahua ir kaip įjungti mobilią programą |
| Priėjimas iš PC kompiuterio : |
80, 37777 prievadai
PC : Valdymo platforma SmartPSS Lite Chrome, Firefox, Safari, Edge naršyklė |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 1 x 960 GB SSD (preinstalled) |
| Video išvestys : |
1 vnt. HDMI 4K ,
1 vnt. VGA |
| Pralaidumas (bitrate) : | 80 Mbps (įeinantis) |
| Audio įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Tinklo sąsaja : | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| ONVIF : | 22.12 |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / admin
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| USB : | 2 vnt. USB 2.0 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | - |
| Switch POE : | Integruotas 4 portų PoE komutatorius, 25.5 W / Kanalas - PoE (802.3af/at) |
| Maksimali bendra switch apkrova : | 36 W |
| Maitinimas : | 53 V DC / 1.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 11 W (with SSD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.95 kg |
| Matmenys : | 260 x 233 x 48 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN