Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tinklinis registratorius, kuriame yra pažangios vaizdo analizės funkcijos.
| Standartas : | TCP/IP |
| Palaikomos rezoliucijos : | max. 32 Mpx |
| Video išvestys : |
2 vnt. HDMI 4K
1 vnt. VGA 1 vnt. CVBS Yra funkcijos SPOT konfigūravimo galimybė vienoje iš išvesčių |
| Audio aptarnavimas : |
16 Kanalų - Garsas iš kamerų
Dvikrypčio audio srauto palaikymas |
| Audio įvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Audio išvestys : | 1 vnt. CINCH |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Pralaidumas (bitrate) : | max. 256 Mbps |
| Aptarnaujami standieji diskai : | 4 x 10 TB SATA + 1 x eSATA |
| Įrašinėjimo režimai : | Rankinis, aliarmo, judesio detekcija, grafikas |
| Archyvavimas išorinėse laikmenose : | Archyvavimas į USB laikmeną (pendrive, išorinį diską) |
| Įrašų paieška ir atkūrimas : |
Įrašų paieška pagal laiką ir įvykio pobūdį. Perklausa: pirmyn, atgal, pagreitinimas, sulėtinimas
Pažangi paieška (sekundės tikslumu) Sinchroninis visų kanalų atkūrimas, funkcija Smart Search Įrašų atkūrimas iš maks. 16 kamerų vienu metu @ 1080p |
| Tinklo sąsaja : | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Tinklo funkcijos : |
Gyvo vaizdo peržiūra, Įrašų atkūrimas, Įrašų archyvavimas
max. 128 on-line naudotojų - aplikacija iVMS-4200 |
| Tinklo protokolai : | TCP/IP , DHCP, IPv4/IPv6 , DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP, HTTP, HTTPS |
| ONVIF : | ✔ |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.64 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 8000 arba prieiga per debesį
Android: Nemokama programa arba Hik-Connect iOS (iPhone): Nemokama programa arba |
| Prieigos portas per www : | 80, 8000 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 8000 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 8000 |
| RTSP URL : |
rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/channel_no01/ - Pagrindinis srautas
rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/channel_no02/ - Pagalbinis srautas |
| USB : |
2 vnt.
USB 2.0
1 vnt. USB 3.0 |
| Nuoseklieji prievadai : |
2 vnt.
RS-485
1 vnt. RS-232 |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 16 / 9 |
| PTZ valdymas : |
IP kameros, greitasukės (Speed Dome)
RS-485 - PELCO-D/P ir kitais |
| Judesio detekcija : | 2.0 |
| Pažangi vaizdo analizė : | ✔ |
| Pasirinktos funkcijos : |
NVR iš serijis AcuSense
Pažangi vaizdo analizė : linijų peržengimas , Veido atpažinimas Fiktyvių pavojaus signalų filtravimas pagal asmenų ir transporto priemonių atpažinimą Veido su vaizdais iš duomenų bazės palyginimas aptarnauja 4 veido atributų tipus Aptarnavimas iki 16 veido duomenų bazių, kartu 50 000 veido nuotraukų Sumani asmenų paieška pagal veido nuotrauką Bendradarbiavimas su terminalais POS (Point of Sale) Maitinimo išvestis : 12 V DC / 1 A, 12 V DC / 0.5 A (valdymas) Funkcijos vykdomos bendradarbiaujant registratoriui ir aptarnaujančioms vaizdo kameroms šias funkcijas : ANPR žmonių skaičiavimas Vaizdo analizė |
| Aptarnavimas pele : | ✔ |
| IR pultas rinkinyje : | - |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC / 50 ... 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 30 W (be HDD) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 4.1 kg |
| Matmenys : | 440 x 402 x 75 mm, RACK 19", 1.5U |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, bulgarų, kroatų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, graikų, ispanų, olandų, lietuvių, latvių, vokiečių, norvegų, portugalų, rusų, rumunų, serbų, slovakų, slovėnų, švedų, turkų, ukrainietiškas, vengrų, italų |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 303618603 |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN